Erkan Kolçak Köstendil, Romanya’da maça çıkacak! ‘İnşallah milli formayı en iyi şekilde temsil edeceğiz’

Kendisi gibi oyuncu Cansu Tosun ile 2018’den beri mutlu bir evlilik sürdüren Erkan Kolçak Köstendil, bir bankanın düzenlediği kısa film festivalinde jüri üyeleri arasında yer aldı.

Basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü isim, festivalde yer almaktan gurur duyduğunu söyleyip; “Genç sinemacıların, kısa filmcilerin, ilerisinin yönetmenlerinin ilk işlerini yaptığı önemli bir festival. Burada jüri olarak bulunmak, bir parçası olmak gurur verici” dedi.

“BÜLENT HANIM NE DİYORSA DOĞRUDUR”

Köstendil, hayatı film yapılacak olan Bülent Ersoy’un geçtiğimiz günlerde kendisi için söylediği, “Erkan’ın oyunculuğunu beğeniyorum ama biraz yaşlandığı için gençliğimi oynayamaz” şeklindeki sözlerine; “Bülent Hanım ne diyorsa odur. Sağ olsun güzel düşünceleri için, teşekkür ederim” şeklinde cevap verdi.

FUTBOLA DEVAM EDİYOR

Futbolculuk kariyerine lisanslı oyuncusu olduğu Amsterdam Gençlerbirliği takımında devam ettiğini de sözlerine ekleyen Erkan Kolçak Köstendil, sakatlık korkusu yaşamadığını anlatarak; şu ifadeleri kullandı:

Ben bir tek serçe parmağımdan sakatlanıyorum. Yani merdivenden de düşebilirsin, hayatta var böyle şeyler. Yoldan geçerken de bir araba da çarpabilir, yine maçta da başınıza bir şey gelebilir. Herhalde yukarıda melekler koruyor, biz de biraz oynarken dikkat ediyoruz.

“KIRAN KIRANA BİR MAÇ BİZİ BEKLİYOR”

“Zor oluyor mu? Dün Kadıköy’de oyundan çıkıp Dikilitaş’a maça giderken 10 dakika geç kaldım. Öyle zorlukları oluyor. Ayın 20’sinde Romanya’nın da bizim gibi sanatçılarından oluşan bir milli takımı var. Onlarla maç yapıyoruz Romanya’da. İnşallah milli formayı da en iyi şekilde temsil edip dönmeyi planlıyoruz. Kıran kırana bir maç bizi bekliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir