Survivor Berna eleme potasına girdi


1989 yılında doğan Berna Canbeldek, State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin gibi prestijli okullarda eğitim almış bir sanatçı. Dans, akrobasi, şarkı söyleme, piyano çalma, at binme ve inline skate gibi çeşitli yetenekleri bulunan Canbeldek, Türkiye’den Almanya’ya göç etmiş bir ailede büyüdü.

Berna, ilk olarak 2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı. Daha sonra 2014 ve 2015 sezonlarında Survivor Ünlüler-Gönüllüler’e katılan Berna, bu platformda gösterdiği performansla adından sıkça söz ettirdi. Survivor 2014’te yaşanan bir kavga nedeniyle diskalifiye olan Berna, 2018 yılında yarışmaya geri döndü ancak bir parkur kazası sonucu sakatlanarak yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

2017 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Boxun Yıldızları programında ringe çıkan Berna, burada da yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Çok iyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşabilen Berna, uluslararası bir profil çiziyor.

Berna Candebeldek, çok iyi derecede Almanca, Flemenkçe ve İngilizce konuşabiliyor.

Şampiyonluk hayaline daha önce kavuşamayan Berna, Survivor All Star 2024 sezonunda şansını bir kez daha deniyor. Sahip olduğu yetenekler ve geçmiş deneyimler, onun yarışmada önemli bir rakip olarak görülmesini sağlıyor. Survivor Berna, bu sezon yine galip gelip gelmeyeceği konusunda izleyiciler arasında büyük bir merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir